"Tuhandemiiline rännak algab ühestainsast sammust" ( Hiina vanasõna )

 

Meie ettevõtte teenustevaliku leiad menüüst põhi- ja lisateenuste alt. Võta meiega ühendust kui saame Sulle kasulikud olla ning Sinu ettevõtmise esimeste sammude juures aidata.

Aitame Sind äriplaanide ja erinevate projektitaotluste koostamisel ( EAS, PRIA, Leader, Töötukassa, Kulka, Kredex jne ), rahastamisvõimaluste leidmisel, pakume tuge projektide elluviimisel või oleme lihtsalt abiks Sinu mõttekillu arendamisel suurepäraseks ideeks.

Meile võib tuua sellise äriplaani, mis on rahastaja poolt tagasi lükatud. Vaatame selle üle ja anname nõu paranduste osas või kirjutame ringi nii, et see rahastajale sobiks. Meil on selles osas häid kogemusi - kõik plaanid, mille oleme ringi kirjutanud, on hiljem raha saanud.

Äriplaanide põhjalik analüüs - vaatame üle sinu kirjutatud plaani ja anname hinnangu selle sobivusele rahastaja jaoks. Praktilised nõuanded viimaseks viimistluseks.

Meie kontaktid: tel +372 527 3737, See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.