Anu Lomp
Ettevõtte juht

E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaScript'i kasutamine olema lubatud.
Mobiili number: +372 527 3737

Informatsioon: Anu Lomp´i igapäevane töö on juhtimisteenuste osutamine ja äriplaanide kirjutamine ning nõustamine. Ta on toonud hulgaliselt rahastusi EAS-i starditoetuse ja Töötukassa ettevõtluse alustamise toetuse taotlejatele väga erinevates valdkondades. Lisaks on rahastatud erinevatest allikatest mitmeid tema poolt kirjutatud projekte.
Anu Lomp on omandanud kõrghariduse TTÜ-s halduskorralduse erialal ja magistrikraadi haldusjuhtimise erialal, lisaks täiendanud end Tallinna Ülikoolis täiskasvanute koolituse valdkonnas ja omab täna kutset Täiskasvanute koolitaja, tase 6. Tal on pikaajaline teenindusettevõtete ja nende üksuste juhtimise kogemus, k.a. kogemus rahvusvahelisest transporditeenust pakkunud ettevõttest. Viimastel aastatel on ta tegutsenud turismisektoris ja teinud erinevaid koolitusi ettevõtete käivitamise ning juhtimise teemadel. Anu on TTÜ EMERA Meremejanduse keskuse lektor Kuressaares, teemadel ettevõtlus ja projektijuhtimine.